Rynki

W ciągu ostatnich 10 lat INOVIS był w stanie realizować projekty na wielu różnych rynkach. Produkty takie jak Box PCs czy komputery panelowe stały się powszechnie stosowane. Sprawdziły się wszędzie tam gdzie są szczególne wymagania  co do jakości.

Oprócz tych produktów, które są odpowiednie do ogólnych zastosowań przemysłowych, INOVIS dostarcza również komponenty specyficzne dla rynku. Naszymi produktami możemy pokryć wszystkie obszary, gdzie są wymagane szczególne certyfikaty. Na przykład, jesteśmy w stanie przeprowadzić wiele projektów w sektorach medycznych i transportowych.

Również w dziedzinie automatyki i budowy maszyn, dzięki naszym produktom udało nam się osiągnąć dobrą pozycję na rynku. Wymagania, takie jak interfejsy szeregowe, rozszerzony zakres temperatur czy ochrona przed drganiami dla INOVIS są łatwe do spełnienia. Poza tym oferujemy dla wszystkich komponentów nawet przy małych ilościach zamówienia specjalne dostosowanie dla klienta.

Na rynku Digital-Signage oprócz komponentów dostarczamy całkowite rozwiązania. Oprócz wyświetlaczy, komputerów i akcesoriów, oferujemy tutaj również dopasowane oprogramowanie i montaż. Nasi klienci mogą wybrać jaki zakres usług ma być podjęty przez INOVIS.

Połączenie produktów specyficznych dla rynku i uniwersalnych komputerów przemysłowych pozwala nam wykorzystywać nowe rynki. Wyposażyliśmy na przykład stacje meteorologiczne i multimedialne instalacje artystyczne w nasze produkty. Rośniemy wraz z naszymi klientami i cieszymy się z tego.