Mocne strony

Doradztwo i wsparcie lokalne – komponenty dla przemysłu nie objaśnią się same. Dlatego wspieramy Państwa projekt i jesteśmy kimś więcej niż tylko handlowcami. Nasz wyszkolony personel pomaga we wdrożeniu projektu w fazie zakupów, pytań technicznych i innych. W krótkim czasie odpowiemy na Państwa pytania.

Dobra sieć producentów – Nasze biuro w Taiwanie to idealne narzędzie by zaopatrywać Państwa w towary szybko i po atrakcyjnych cenach. Otwarte pytania i wyjaśnienia możemy opracować bezpośrednio w lokalnym języku. Przez długoletnie relacje z naszymi dostawcami znamy osobiście właściwe osoby kontaktowe dla każdego problemu. Nasz bliski kontakt z naszymi producentami jest więc na Państwa korzyść.

Krótki czas dostawy – jednym z najważniejszych wymogów nałożonych na dystrybutora jest funkcjonująca logistyka. Nasze towary są importowane z Azji co tydzień transportem lotniczym. Zapewnia to krótkie terminy dostaw nawet w przypadku mniej popularnych produktów. Poza tym posiadamy w naszym obszernym magazynie szereg standardowych komponentów dla Państwa. Ponadto umożliwiamy w ramach umów i zabezpieczenia magazynowego jeszcze szybszy dostęp do towarów bez wiązania Państwa kapitału i ponoszenia ryzyka gwarancyjnego.

„Made in Switzerland” – W naszej firmowej produkcji montujemy systemy wysokiej jakości szybko i elastycznie. To pozwala nam na realizację najbardziej różnorodnych wymagań klienta. Dokumentujemy i zapewniamy identyfikowalność komponentów. Żaden system nie opuszcza naszego zakładu bez gruntownego przetestowania.

Długotrwała dostępność – Z reguły nasze produkty są dostępne w tej samej konfiguracji 3 do 5 lat. Aktywnie informujemy naszych klientów o „cyklu życia” produktów. End-of-Life Management (EOL) jest ważnym elementem naszej oferty usług. Jeśli producent zaprzestaje wytwarzania danego elementu, wówczas informujemy o tym zainteresowanych klientów, by wypracować alternatywne rozwiązania w odpowiednim czasie.